O nas

Firma PRESTIGE INTERIOR specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu i indywidualnej aranżacji wnętrz biurowych. Pomagamy swoim Klientom w tworzeniu nowoczesnych, ergonomicznych i funkcjonalnych miejsc pracy.

Nasza firma zajmuje się także zabudową wnętrz mieszkalnych oraz biurowych w nowoczesne meble na wymiar. Od wielu lat wykonujemy usługi, które charakteryzują się na rynku najwyższą jakością, terminowością oraz profesjonalizmem, co jest wynikiem naszego doświadczenia oraz zdobytej wiedzy. Produkujemy nowoczesne meble kuchenne oraz kuchnie klasyczne, a także wykonujemy meble łazienkowe, pokojowe, szafy wnękowe, garderoby oraz inne nietypowe meble pod wymiar.

W naszej ofercie znajdziecie meble biurowe i gabinetowe, metalowe, szkolne, recepcyjne, hotelowe, krzesła, fotele, sofy, kanapy, meble na wymiar oraz meble uzupełniające stanowiące niestandardowe wyposażenie biur i wnętrz mieszkalnych. Gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie realizowanych projektów oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Co nas wyróżnia:

- Konkurencyjna oferta cenowa,
- Najwyższa jakość świadczonych usług,
- Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie,
- Każdą ofertę cenową możesz negocjować,
- Terminowość i sumienność świadczonych usług,
- Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta.

Oferujemy naszym klientom:

-Kompleksową obsługę, która obejmuje projekty koncepcyjne,
-Opracowanie techniczne,
-Fachową pomoc doradczą i wybór materiałów najwyższej jakości,
-Nadzór autorski,
-Zamówienie wyposażenia meblowego oraz dostawę i montaż.

Firma PRESTIGE MEBLE zaprasza do zapoznania się z aktualną ofertą. Podejmując z Nami współpracę , możecie Państwo liczyć na Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół PRESTIGE INTERIOR S.C.

Informacje na temat ochrony danych osobowych RODO znajdziecie Państwo tutaj
Nasi partnerzy :

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź