MEBLE RECEPCYJNE

           Recepcja jest miejscem, gdzie wita się Klientów, dlatego warto zadbać o to, aby prezentowała się estetycznie i była wizytówką firmy. Z tego powodu oferujemy klientom meble do recepcji najwyższej jakości – mamy nadzieję, że będą mogły one spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej kolekcji! Oferujemy wykonanie dla Klientów urozmaicone umeblowanie cechujące się atrakcyjnym wzornictwem, trwałością, funkcjonalnością oraz ergonomią. Dokładamy wszelkich starań, aby mogły one spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników i mogły wpasować się w różne przestrzenie, zarówno te nowoczesne, jak i klasycznie urządzone.

          Dla naszych Klientów przygotowaliśmy meble do recepcji w kilku liniach:

⦁ Antra     ⦁ Sorte     ⦁ Salva     ⦁ Aristo     ⦁ Victor

                    Nasze systemy mebli recepcyjnych możemy wykonać dla Państwa na zamówienie w różnych wariantach kolorystycznych – stosujemy między innymi płyty laminowane drewnopodobne, płyty laminowane jednobarwne, płyty lakierowane, laminaty HPL, płyty z okleinami naturalnymi i modyfikowanymi oraz płyty MDF. Jesteśmy także w stanie zastosować atrakcyjne dodatki, na przykład podświetlane listwy. Szeroki asortyment powoduje, że nasze meble do recepcji sprostają potrzebom każdego z Klientów.

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź